Vladimír Gajdoš

O dodávateľovi

  • Strom života Vám ponúka efektívnu alternatívu alebo doplnok k hlavnému zdroju vykurovania vo Vašej domácnosti. Skúsený kachliar, registrovaný v Slovenskom cechu krbárov a kachliarov, Vám zhotoví murovanú alebo kachľovú pec, šporák, krb, či zrekonštruuje existujúce zariadenie. K dispozícii máte aj architekta, ktorý Vám zdarma pripraví návrh vykurovacieho zariadenia vrátane odporučenia vhodných povrchových materiálov a farieb. Pri príprave návrhu bude zohľadnený štýl Vášho interiéru, prevádzkovo-dispozičné riešenie Vášho príbytku, ako aj Vaše funkčné požiadavky na obsluhu.
  • Pre spracovanie konkrétneho cenového a časového návrhu alebo pre získanie ďalších informácií nás kontaktujte mailom [email protected].
  • Ak máte doma starú kachľovú pec, sporák alebo na povale po starých rodičoch kachlice a máte záujem oživiť ich, rád Vám pomôžem. Kachľové pece či sporáky stavané pôvodnými metódami sú rozoberateľné a ak kachlice nie sú poškodené, je možné z nich postaviť pôvodné zariadenie resp. s Vami požadovanou úpravou (napr. výmenou dvierok za presklenné). Takto môžete získať zdroj tepelnej pohody a spomienok na Vašich blízkych.

    V prípade že nemáte záujem o ich rekonštrukciu a zavadzajú Vám, pošlite foto s popisom a možno sa nájde záujemca.

Informácie

Typ: Fyzická osoba
Telefón: 0948 948 424
Okres: Pezinok
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory